You are here

Active Brothers

First Name Last Namesort ascending Pledged Major Year Position/Chair Position/Chair (2)
Samuel Zlota Fall 2020

BS Computer Science

2023

Max Zebrowski Spring 2018

BS Accounting

2021

Shervin Zand Fall 2018

BS Business Administration

2022

Adam Zakaris Spring 2016

BS Finance

2020

Alexander Wu Fall 2019

BS Business Admin and Psychology

2022/2023

Owen Thurm Fall 2019

BS Computer Science/Mathematics

2023

Dario Tagliaferri Fall 2019

BS Cell and Molecular Biology

2023

Noah Skelton Spring 2019

BS Computer Science w/ Concentration in AI

2023

Keshav Sharma Spring 2018

BS Politics, Philosophy, & Economics

William Shanks Fall 2019

BS Entrepreneurship and New Venture Management

2023

Ap Shah Fall 2019

BS International Affairs and Economics

2022

Grand Scribe
Samir Shah Spring 2021

BS Accounting

2023

Jason Serpe Spring 2019

BS Computer Engineering

2023

Social Chair
Cameron Scoons Fall 2019

BS Computer Science

2022

Webmaster
Jake Schwartz Fall 2015

BS Mechanical Engineering

2020

Varun Sattenapalli Fall 2019

BS Computer Science/Economics

2023

James Rouse Fall 2018

BS Biology

2022

Nikhil Ramakrishnan Fall 2019

BS Marketing

2022

Pledgemaster
Andreas Petrides Spring 2018

BS Computer Engineering

2021

Jeremy Paz-Sirvas Fall 2017

BS Architecture

2020

Raluchukwu Ofomata Fall 2017

BS Electrical Engineering

2020

Robert Newman Fall 2017

BS Chemical Engineering

2020

Ben Newfield Fall 2020

BS Computer Science

2023

Justin Millar Spring 2017

BS Economics

2020

Ryan McGuire Fall 2018

BS Business Administration

2022

Noah Massry Fall 2019

BS Computer Science

2022

Evan Lynch Spring 2019

BS Psychology

2023

Gabriel Levine Spring 2021

BS Business & Computer Science

2024

Jacob Leroux Spring 2021

BS Psychology

2025

Michael Lange Fall 2018

BS Economics and Business Administration

2023

Vice Grand Councilor
Hani Kitabwalla Fall 2019

BS Economics

2023

Zurabi Kirvalidze Spring 2018

BS Business Management

Rithesh Kayathi Fall 2019

Data sciences and Business Administration

2024

Grand Questor Rush Chair
Thomas Hughes Spring 2019

BS Mechanical Engineering

2022

Brandon Hresko Fall 2018

BS Business Administration

2022

Pavan Hirpara Spring 2019

BS Computer Science

2022

Social Chair
Andrew Hayward Fall 2019

BS Entrepreneurship

2022

Grand Marshall
Jun Hasegawa Fall 2018

BS Physical Therapy

2024

Juan Gallego Fall 2017

BS Political Science

2020

William Finnegan Spring 2018

BS Accounting

2020

Community service Historian
Zachary Feigelson Fall 2017

BS Industrial Engineering

2021

Kevin Fallon Fall 2019

BS Computer Science

2023

Christian Evans Fall 2017

BS Health Sciences

2021

Alan Esses Fall 2020

BS Mechanical Engineering

2024

Samir Elhelw Spring 2019

BS Cybersecurity

2022

Grand Councilor
Henry Dench Fall 2020

BS Finance & Fintech

2022

John Courtney Spring 2019

BS Computer Science

2022

Anthony Brookes Fall 2016

BS Economics

2020

David Brainerd Fall 2020

BS Computer Science

2023

Calum Boone Spring 2019

BS Business Administration & Design

2023

Webmaster
Andrew Bindelglass Fall 2018

BS Business Administration

2023

Ryan Beckmann Fall 2019

BS Communication Studies

2023

Collin Anderson Fall 2019

BS Psychology

2023

Corey An Spring 2021

BS Computer Science

2023

Benjamin Alonzo Fall 2019

BS Computer Science & Business Administration

2023

Social Chair Community service